Supervīzija – profesionālās darbības atbalsts, darba un karjeras konsultācijas

Uzņēmējdarbībā ikvienai organizācijai ir būtiski sasniegt savus finanšu un biznesa attīstības mērķus un izcilību klientu apkalpošanā. (supervizija.lv)

Nebūt nav nepieciešams, lai visi cilvēki veiktu lielus darbus. Nereti tieši visparastākā pacietība prasa vislielāko spēku piepūli. (H.Bušnels)

Supervīzijas centrā ir cilvēks darba attiecībās vai profesionālajā darbībā - plānojot vai pārskatot rīcību, attieksmi vai sadarbību darba un profesionālo attiecību kontekstā.

Supervīzija lieliski noder plānošanas stadijā, vai tas būtu projekts vai personīgā karjeras attīstība, vai kas cits, lai pēc iespējas ātrākā laikā aptveru iespējami daudz risinājumu un varētu izdarīt apzinātas izvēles.

Supervīzija ir arī iespēja pievērsties individuālajai personīgajai izaugsmei un attīstībai vai citām darba tēmām.

Supervīzija ir arī viena no iespējām, kas noder izdegšanas sindroma profilaksei vai mazināšanai. Ja arvien biežāk gadās birojā pēcpusdienā pamanīt, ka sava, kolēģa vai darbinieka rīta kafijas krūze vēl ir pusizdzerta, paēst nav bijis laika, bet vēl priekšā nākamā sanāksme vai tieši līdz darba dienas beigām steidzami jāpabeidz atskaite vai projekta pārskats, laiks apstāties un pavērot, vai nav iestājies "vāveres ritenis". 

Ilgtermiņā strādājot bez pienācīgas atpūtas, pamazām sakrājas stress , rodas iztukšotības sajūta, atsvešināšanās no aktivitātēm, kas saistītas ar darbu, pazeminās izpildes kvalitāte gan darbā, gan var būt arī mājās. Zinātniskajā literatūrā kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem to dēvē par „izdegšanas sindromu”.


       
    Pieteikties supervīzijai   
 
                                                               
                                              Lasīt vairāk par supervīziju 
                              

  • Individuālās supervīzijas sesija (1 h), no 6 sesijām pēdējā –pārskata sesija – bez maksas. Citāds sesiju ilgums vai sadalījums – samaksa atkarībā no klienta vajadzībām pēc vienošanās.;
  • Grupas/komandas supervīzijas sesija (3 h), no 6 sesijām pēdējā –pārskata sesija – bez maksas. Citāds sesiju ilgums vai sadalījums – samaksa atkarībā no klienta vajadzībām pēc vienošanās.
  • Organizācijas/vadības supervīzijas – atkarībā no klienta vajadzībām pēc vienošanās
Profesionālās darbības attīstība ir cieši saistīta ar cilvēka izpratni par likumsakarībām apkārtējā vidē un personīgo izaugsmi. 

Informācija par personīgās izaugsmes un attīstības nodarbībām pieejama šeit.


    Pieteikties konsultācijai vai nodarbībai   
 
                               
Lasīt vairāk par sistēmisko izpratni

Sadarbības iespējas:

0

 .